analýza snů

Snová terapie- terapie snem

V této poradně vám mohu pomoci identifikovat pravděpodobné příčiny konkrétní snové terapie (jednoduše, proč se vám zdá právě to, co se vám zdá), její význam a můžeme se společně pokusit ještě více optimalizovat její působení (jednoduše, jak využít to, co se vám sen snaží říct….a že se někdy snaží).

Napište mi o svých snech, nejlépe je zapisujte v sérii (několik snů s daty, kdy se vám zdály). Popište své emoce po probuzení, nakreslete případně obrázek(obrázky). Pokuste se zformulovat své vlastní vysvětlení, ale nenuťte se do něj. Jste pouze zvědaví co vaše sny znamenají, chcete se naučit jim porozumět, nebo vás něco trápí?

Kdo jsem? Jmenuji se Markéta Jurištová a jsem absolventkou FSS Masarykovy Univerzity v Brně, obory psychologie a sociologie, vydala jsem v roce 2021 populárně naučnou knihu o snech (mými poradci byli např. pan doktor Koukolík, nebo paní profesorka Plháková), při analýze snových obsahů využívám poznatky hlubinné psychologie, vycházím především z díla C.G.Junga a jeho žáků. Sny se již zabývám přes 20 let a opravdu nemám představu kolik analýz jsem za ty léta napsala.

emailová adresa pro komunikaci: jurimarki@gmail.com

do předmětu emailu napište, prosím: PORADNA